تاریخچه:

شرکت تولیدی بازرگانی مانا انرژی البرز در سال 1387 آغار به فعالیت نموده  و کارخانه تولیدی این شرکت در منطقه ویژه اقتصادی پیام احداث گردیده است. این شرکت دارای حدود 20 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و تهیه  انواع مواد شیمیایی بهسازی آب های صنعتی، انواع افزودنی های نفت و گاز، اسید کاری چاه های نفت، انواع افزودنی های گل حفاری، مواد شیمیایی واحد های اتیلن و غیره میباشد.

شرکت مانا انرژی البرز اولین شرکت تولیدی ایرانی می باشد که موفق به دریافت تاییدیه صنایع پیشرفته از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده است.

کادر فنی:

کادر فنی شرکت مانا انرژی البرز شامل متخصصین فنی و فروش با تجارب طولانی و موثر در زمینه های تولید، ارائه خدمات فنی، کار آزمایشگاهی و فرمولاسیون مواد شیمیایی می باشند.

امکانات تولیدی:

تجهیزات تولیدی شرکت مانا انرژی البرز شامل طیف وسیعی از انواع رآکتورها با ظرفیت ها و قابلیت های متفاوت برای انجام انواع واکنش های شیمیایی همراه با کلیه تجهیزات جانبی و پشتیبانی لازم شامل دیگ های روغن داغ، بخار، برج های خنک کننده و غیره میباشد.

تحقیق و توسعه:

واحد تحقیق و توسعه شرکت مانا انرژی البرز  شامل متخصصین در مقطع  دکترا، کارشناس ارشد و کارشناسی میباشند. این واحد تحقیقاتی مجهز به امکانات پیشرفته آزمایشگاهی و انواع پایلوت ها (شامل پایلوت برج خنک کننده و سیستم های فرآیندی) می باشد. واحد تحقیق و توسعه از اجزاء مهم و حیاتی شرکت به شمار می رود که در حال حاضر دارای ارتباط تنگاتنگ با شرکت های تراز اول دنیا در زمینه تولید محصولات و همچنین تبادل اطلاعات می باشد.

شرکت مانا انرژی البرز با بهره گیری از تخصص، دانش فنی و تجربه چندین ساله پرسنل زبده در ایران و همچنین کارشناسان و مشاوران ارشد در خارج از کشور همچنین تجربه 10 ساله در صنعت ، آمادگی خود را در فروش بازدارنده خوردگی و رسوب در سیستمهای فرایندی آب در گردش و سیستم های شیمیایی، با بهره گیری از سه منظر (شیمیایی ،مکانیکی،عملیاتی) اعلام می دارد که در نهایت منجر به کاهش هزینه های عملیاتی و افزایش بهره وری سیستم می گردد.
این شرکت هم اکنون با بسیاری از صنایع در داخل و خارج کشور جهت تهیه مواد مصرفی فعالیت دارد.